  • RN65C2102BRE7
RN65C2102BRE7
advertisement
Manufacturer No:
RN65C2102BRE7
HK JDW NO:
866-RN65C2102BRE7
Step5Bar-code shipping tag
RN65C2102BRE7
    Conformal
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    21kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Diameter
    4.57mm
  • Length
    17.45mm