  • RN60E5110FRE8
RN60E5110FRE8
advertisement
Manufacturer No:
RN60E5110FRE8
HK JDW NO:
866-RN60E5110FRE8
Description:
Through Hole 511Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RN60E5110FRE8
    Conformal
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    511Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Diameter
    3.68mm
  • Length
    10.8mm