  • RN60C61R9BRE5
RN60C61R9BRE5
advertisement
Manufacturer No:
RN60C61R9BRE5
HK JDW NO:
866-RN60C61R9BRE5
Step5Bar-code shipping tag
RN60C61R9BRE5
    Conformal
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    61.9Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Diameter
    3.68mm
  • Length
    10.8mm