  • RN60C2321BRE7
RN60C2321BRE7
advertisement
Manufacturer No:
RN60C2321BRE7
HK JDW NO:
866-RN60C2321BRE7
Package:
Conformal
Datasheet:
Description:
Through Hole 2.32kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RN60C2321BRE7
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    2.32kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Diameter
    3.68mm
  • Length
    10.8mm