  • RN50E2490FRE8
RN50E2490FRE8
advertisement
Manufacturer No:
RN50E2490FRE8
HK JDW NO:
866-RN50E2490FRE8
Step5Bar-code shipping tag
RN50E2490FRE8
    Conformal
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    249Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Diameter
    1.65mm
  • Length
    6.2mm