  • RMBS1022R00JS14
RMBS1022R00JS14
advertisement
Manufacturer No:
RMBS1022R00JS14
HK JDW NO:
875-RMBS1022R00JS14
Description:
Through Hole 22Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RMBS1022R00JS14
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    0 ppm/°C
  • Resistance
    22Ohm
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    4mm
  • Length
    10.2mm