  • RMBS052R550FS14
RMBS052R550FS14
advertisement
Manufacturer No:
RMBS052R550FS14
HK JDW NO:
875-RMBS052R550FS14
Description:
Through Hole 2.55Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RMBS052R550FS14
    Select All
  • Contact Plating
    Copper, Silver, Tin
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    2.55Ohm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    7mm