  • RMBS05196R0FS00
RMBS05196R0FS00
advertisement
Manufacturer No:
RMBS05196R0FS00
HK JDW NO:
875-RMBS05196R0FS00
Description:
Through Hole 196Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RMBS05196R0FS00
    Select All
  • Contact Plating
    Copper, Silver, Tin
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    0 ppm/°C
  • Resistance
    196Ohm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    7mm