  • RMB1058R200JR15
RMB1058R200JR15
advertisement
Manufacturer No:
RMB1058R200JR15
HK JDW NO:
875-RMB1058R200JR15
Description:
Through Hole 8.2Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RMB1058R200JR15
  • Contact Plating
    Tin
    Molded
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    8.2Ohm
  • Power Rating
    1.5W
  • Diameter
    4mm
  • Length
    10.2mm