  • RMB07536R00JS14
RMB07536R00JS14
advertisement
Manufacturer No:
RMB07536R00JS14
HK JDW NO:
875-RMB07536R00JS14
Step5Bar-code shipping tag
RMB07536R00JS14
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    0 ppm/°C
  • Resistance
    36Ohm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    7mm