  • RLP031R000JB15
RLP031R000JB15
advertisement
Manufacturer No:
RLP031R000JB15
HK JDW NO:
875-RLP031R000JB15
Step5Bar-code shipping tag
RLP031R000JB15
  • Length
    14mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
    Conformal
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    1Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    3W
  • Diameter
    5.54mm