  • RLP022R200JR15
RLP022R200JR15
advertisement
Manufacturer No:
RLP022R200JR15
HK JDW NO:
875-RLP022R200JR15
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Through Hole 2.2Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RLP022R200JR15
  • Contact Plating
    Tin
    Molded
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    2.2Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    2W
  • Diameter
    4mm
  • Length
    10.2mm