  • RLP021R000JS00
RLP021R000JS00
advertisement
Manufacturer No:
RLP021R000JS00
HK JDW NO:
875-RLP021R000JS00
Step5Bar-code shipping tag
RLP021R000JS00
  • Contact Plating
    Tin
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    1Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    2W
  • Diameter
    4mm
  • Length
    10.2mm