  • RLP014R700FS14
RLP014R700FS14
advertisement
Manufacturer No:
RLP014R700FS14
HK JDW NO:
875-RLP014R700FS14
Step5Bar-code shipping tag
RLP014R700FS14
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Molded
  • Published
    2014
  • Tolerance
    1%
    Not Applicable
  • Termination
    Axial
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    4.7Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    7mm