  • RK73H1JLTD2432F
RK73H1JLTD2432F
advertisement
Manufacturer No:
RK73H1JLTD2432F
HK JDW NO:
430-RK73H1JLTD2432F
Datasheet:
RK73H1JLTD2432F
Description:
Thick Film, 24.3kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
RK73H1JLTD2432F
  • Package / Case
    0603
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    24.3kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    50V
  • Power Rating
    100mW
  • Depth
    800μm
  • Military Standard
    Not
  • Height
    450μm
  • Length
    1.6mm