  • WSN452711R20JEK
WSN452711R20JEK
advertisement
Manufacturer No:
WSN452711R20JEK
HK JDW NO:
866-WSN452711R20JEK
Description:
Wirewound, 11.2Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN452711R20JEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    11.2Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W