  • RH100-8.000-10-1010-EXT-TR
RH100-8.000-10-1010-EXT-TR
advertisement
Manufacturer No:
RH100-8.000-10-1010-EXT-TR
HK JDW NO:
653-RH100-8.000-10-1010-EXT-TR
Quantity:
In Stock : 11047
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RH100-8.000-10-1010-EXT-TR
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Frequency
    8MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    800Ohm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm