  • RH100-24.000-9-1010-TR
RH100-24.000-9-1010-TR
advertisement
Manufacturer No:
RH100-24.000-9-1010-TR
HK JDW NO:
653-RH100-24.000-9-1010-TR
Quantity:
In Stock : 7206
Step5Bar-code shipping tag
RH100-24.000-9-1010-TR
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
    MHz Crystal
  • Additional Feature
    TR, 7 INCH
  • HTS Code
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • Physical Dimension
    L3.2XB2.5XH0.7 (mm)/L0.126XB0.098XH0.028 (inch)
  • Operating Frequency
    24MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    9pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Drive Level
    500 µW
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm