  • RH100-24.000-20-1010-TR
RH100-24.000-20-1010-TR
advertisement
Manufacturer No:
RH100-24.000-20-1010-TR
HK JDW NO:
653-RH100-24.000-20-1010-TR
Quantity:
In Stock : 4598
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RH100-24.000-20-1010-TR
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    20pF
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm