  • RCMT023R570FES03
RCMT023R570FES03
advertisement
Manufacturer No:
RCMT023R570FES03
HK JDW NO:
875-RCMT023R570FES03
Description:
Through Hole 3.57Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMT023R570FES03
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    3.57Ohm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.7mm