  • RCMT0231600BES03
RCMT0231600BES03
advertisement
Manufacturer No:
RCMT0231600BES03
HK JDW NO:
875-RCMT0231600BES03
Step5Bar-code shipping tag
RCMT0231600BES03
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    3.16kOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.7mm