  • RCMT0151100DHS03
RCMT0151100DHS03
advertisement
Manufacturer No:
RCMT0151100DHS03
HK JDW NO:
875-RCMT0151100DHS03
Description:
Through Hole 5.11kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMT0151100DHS03
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    5.11kOhm
  • Diameter
    2.03mm
  • Length
    4.32mm