  • RCMS1040200FHS09
RCMS1040200FHS09
advertisement
Manufacturer No:
RCMS1040200FHS09
HK JDW NO:
875-RCMS1040200FHS09
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Through Hole 4.02kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMS1040200FHS09
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    4.02kOhm
  • Diameter
    6.2mm
  • Length
    16mm