  • RCMS10215R0FHS09
RCMS10215R0FHS09
advertisement
Manufacturer No:
RCMS10215R0FHS09
HK JDW NO:
875-RCMS10215R0FHS09
Step5Bar-code shipping tag
RCMS10215R0FHS09
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    215Ohm
  • Diameter
    6.2mm
  • Length
    16mm