  • RCMS1011800FHS09
RCMS1011800FHS09
advertisement
Manufacturer No:
RCMS1011800FHS09
HK JDW NO:
875-RCMS1011800FHS09
Package:
Molded
Datasheet:
RCMS1011800FHS09
Step5Bar-code shipping tag
RCMS1011800FHS09
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    1.18kOhm
  • Diameter
    6.2mm
  • Length
    16mm