  • RCMS0244R20FHS14
RCMS0244R20FHS14
advertisement
Manufacturer No:
RCMS0244R20FHS14
HK JDW NO:
875-RCMS0244R20FHS14
Description:
Through Hole 44.2Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMS0244R20FHS14
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    44.2Ohm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm