  • RCMS0241R20FHA20
RCMS0241R20FHA20
advertisement
Manufacturer No:
RCMS0241R20FHA20
HK JDW NO:
875-RCMS0241R20FHA20
Description:
Through Hole 41.2Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMS0241R20FHA20
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Molded
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    41.2Ohm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm