  • RCMS0232801FHA22
RCMS0232801FHA22
advertisement
Manufacturer No:
RCMS0232801FHA22
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-RCMS0232801FHA22
Package:
Molded
Datasheet:
RCMS0232801FHA22
Description:
Through Hole 32.8kOhm, Metal Film,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RCMS0232801FHA22
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Composition
    Metal Film
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Molded
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tolerance
    1%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    32.8kOhm