  • RCMS0229702FHS14
RCMS0229702FHS14
advertisement
Manufacturer No:
RCMS0229702FHS14
HK JDW NO:
875-RCMS0229702FHS14
Step5Bar-code shipping tag
RCMS0229702FHS14
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    297kOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm