  • RCMS0217002FHS14
RCMS0217002FHS14
advertisement
Manufacturer No:
RCMS0217002FHS14
HK JDW NO:
875-RCMS0217002FHS14
Step5Bar-code shipping tag
RCMS0217002FHS14
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    170kOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm