  • RCMM054R70JKS14
RCMM054R70JKS14
advertisement
Manufacturer No:
RCMM054R70JKS14
HK JDW NO:
875-RCMM054R70JKS14
Datasheet:
RCMM054R70JKS14
Description:
Through Hole 4.7Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMM054R70JKS14
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    4.7Ohm
  • Diameter
    3.65mm
  • Length
    10.2mm