  • RCMA0825R00FES03
RCMA0825R00FES03
advertisement
Manufacturer No:
RCMA0825R00FES03
HK JDW NO:
875-RCMA0825R00FES03
Step5Bar-code shipping tag
RCMA0825R00FES03
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    25Ohm
  • Diameter
    6.4mm
  • Length
    16.5mm