  • RCMA0540700BES03
RCMA0540700BES03
advertisement
Manufacturer No:
RCMA0540700BES03
HK JDW NO:
875-RCMA0540700BES03
Step5Bar-code shipping tag
RCMA0540700BES03
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    4.07kOhm
  • Diameter
    4.2mm
  • Length
    10.4mm