  • RCMA0522601FES03
RCMA0522601FES03
advertisement
Manufacturer No:
RCMA0522601FES03
HK JDW NO:
875-RCMA0522601FES03
Description:
Through Hole 22.6kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMA0522601FES03
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    22.6kOhm
  • Diameter
    4.2mm
  • Length
    10.4mm