  • RCMA02825R0FES03
RCMA02825R0FES03
advertisement
Manufacturer No:
RCMA02825R0FES03
HK JDW NO:
875-RCMA02825R0FES03
Description:
Through Hole 825Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMA02825R0FES03
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    825Ohm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.7mm