  • RCMA0245300DES03
RCMA0245300DES03
advertisement
Manufacturer No:
RCMA0245300DES03
HK JDW NO:
875-RCMA0245300DES03
Step5Bar-code shipping tag
RCMA0245300DES03
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    4.53kOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.7mm