  • RCMA0215401BDS03
RCMA0215401BDS03
advertisement
Manufacturer No:
RCMA0215401BDS03
HK JDW NO:
875-RCMA0215401BDS03
Description:
Through Hole 15.4kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMA0215401BDS03
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    15 ppm/°C
  • Resistance
    15.4kOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.7mm