  • R76II3220DQ30K
R76II3220DQ30K
advertisement
Manufacturer No:
R76II3220DQ30K
HK JDW NO:
417-R76II3220DQ30K
Description:
220nF Film Capacitor 10% Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
R76II3220DQ30K
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    220nF
  • Packing Method
    AMMO PACK
  • Depth
    7.5mm
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Lead Pitch
    15mm
  • Rated (DC) Voltage (URdc)
    250V
  • Size Code
    7130
  • Rated (AC) Voltage (URac)
    180V
  • Height
    13.5mm
  • Length
    18mm