  • R71MI3470JH1EK
R71MI3470JH1EK
advertisement
Manufacturer No:
R71MI3470JH1EK
HK JDW NO:
417-R71MI3470JH1EK
Package:
Datasheet:
R71MI3470JH1EK
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
R71MI3470JH1EK
  • Series
    R71
  • Tolerance
    ±10%
  • Capacitance
    470nF
  • Voltage Rating
    420V