  • PYBE10-Q24-D15
PYBE10-Q24-D15
advertisement
Manufacturer No:
PYBE10-Q24-D15
HK JDW NO:
193-PYBE10-Q24-D15
Package:
24-DIP Module, 9 Leads
Datasheet:
PYBE10-Q24-D15
Description:
Quantity:
In Stock : 5653
Step5Bar-code shipping tag
PYBE10-Q24-D15
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    24-DIP Module, 9 Leads
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C With Derating
  • Series
    PYBE10 (10W)
  • Size / Dimension
    1.26Lx0.79W x 0.43 H 32.0mmx20.0mmx10.8mm
  • Feature
    Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Isolated Module
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Power (Watts)
    10W
  • Number of Outputs
    2
  • Efficiency
    87%
  • Voltage - Isolation
    1.5kV
  • Voltage - Input (Max)
    36V
  • Voltage - Output 1
    15V
  • Voltage - Input (Min)
    9V
  • Current - Output (Max)
    333mA 333mA