  • PRQC18.43CR5010X000
PRQC18.43CR5010X000
advertisement
Manufacturer No:
PRQC18.43CR5010X000
HK JDW NO:
428-PRQC18.43CR5010X000
Package:
3-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PRQC18.43CR5010X000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    3-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    PRQC, Kyocera
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.051W 3.20mmx1.30mm
  • Feature
    Built in Capacitor
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Ceramic
  • Capacitance
    10pF
  • Frequency
    18.43MHz
  • Frequency Stability
    ±0.5%
  • Height
    0.039 1.00mm