  • PLY10AS7012R0D2B
PLY10AS7012R0D2B
advertisement
Manufacturer No:
PLY10AS7012R0D2B
HK JDW NO:
535-PLY10AS7012R0D2B
Datasheet:
PLY10AS7012R0D2B
Description:
Common Mode Filters / Chokes 0.7mH 2A 300volt
Step5Bar-code shipping tag
PLY10AS7012R0D2B
  • Operating Temperature
    -25°C~60°C
  • Size / Dimension
    0.709Lx0.630W 18.00mmx16.00mm
    1 (Unlimited)
  • Termination
    BOX
  • Voltage - Rated AC
    300V
  • Inductance
    700 μH
  • Current
    2A
  • Max DC Current
    2A
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    180mOhm
  • Rated Voltage
    300V
  • Height
    17.5006mm
  • Length
    18mm
  • Width
    16mm