  • PLY10AN9720R6D2B
PLY10AN9720R6D2B
advertisement
Manufacturer No:
PLY10AN9720R6D2B
HK JDW NO:
535-PLY10AN9720R6D2B
Datasheet:
PLY10AN9720R6D2B
Description:
Common Mode Chokes Dual 9.7mH 600mA Thru-Hole Box
Step5Bar-code shipping tag
PLY10AN9720R6D2B
  • Operating Temperature
    -25°C~60°C
  • Size / Dimension
    0.709Lx0.630W 18.00mmx16.00mm
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Tin/Copper (Sn/Cu)
  • Additional Feature
    INDUCTANCE 9.7 MILLI HENRY
  • Packing Method
    BOX
  • Shielding
    Unshielded
  • Depth
    16mm
  • Voltage - Rated AC
    300V
  • Inductance
    9.7 mH
  • DC Resistance (DCR)
    100mOhm
  • Current
    600mA
  • Max DC Current
    600mA
  • Filter Type
    Power Line
  • DC Current
    600mA
  • Number of Lines
    2
  • Rated Voltage
    300V
  • Height
    17.5006mm
  • Length
    18mm