  • PLT10HH9016R0PNK
PLT10HH9016R0PNK
advertisement
Manufacturer No:
PLT10HH9016R0PNK
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
535-PLT10HH9016R0PNK
Package:
Datasheet:
PLT10HH9016R0PNK
Description:
Common Mode Chokes Dual 14uH 900Ohm 10MHz 6A 0.0085Ohm DCR SMD Automotive T/R
Step5Bar-code shipping tag
PLT10HH9016R0PNK
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Part Status
    Active
  • Type
    Power Line
  • Configuration
    Dual
  • Number of Lines
    2
  • Voltage Rating
    100VDC