  • PL56-24-130B
PL56-24-130B
advertisement
Manufacturer No:
PL56-24-130B
HK JDW NO:
773-PL56-24-130B
Package:
Datasheet:
PL56-24-130B
Step5Bar-code shipping tag
PL56-24-130B
  • Voltage - Secondary (Full Load)
    Parallel 12V Series 24V
  • Height
    46.1mm
  • Height Seated (Max)
    48.50mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Size / Dimension
    76.20mm Lx64.00mm W
  • Power Rating
    56W
  • Max Power Dissipation
    56W
  • Max Output Current
    2.33A
  • Current - Output (Max)
    Parallel 4.66A Series 2.33A
  • Voltage - Primary
    115V 230V