  • PKT-MEZDPD1620A-853B
PKT-MEZDPD1620A-853B
advertisement
Manufacturer No:
PKT-MEZDPD1620A-853B
HK JDW NO:
541-PKT-MEZDPD1620A-853B
Description:
CONFIGURABLE 1620A BUCK EVAL BRD
Step5Bar-code shipping tag
PKT-MEZDPD1620A-853B
  • Voltage - Input
    4V~16V
  • Current - Output
    20A
  • Voltage - Output
    0.6V~5.5V