  • PKT-MEZDPD4506A-84E7
PKT-MEZDPD4506A-84E7
advertisement
Manufacturer No:
PKT-MEZDPD4506A-84E7
HK JDW NO:
541-PKT-MEZDPD4506A-84E7
Package:
Description:
CONFIGURABLE 4506A 1.8V 4A EVB
Step5Bar-code shipping tag
PKT-MEZDPD4506A-84E7
  • Series
    MEZDPD4506
  • Voltage - Input
    9V~15V
  • Current - Output
    4A
  • Voltage - Output
    1.8V
  • Frequency - Switching
    800kHz