  • PF32000T12LG230
PF32000T12LG230
advertisement
Manufacturer No:
PF32000T12LG230
Manufacturer:
Hammond Manufacturing
HK JDW NO:
348-PF32000T12LG230
Package:
Datasheet:
PF32000T12LG230
Description:
Racks & Rack Cabinet Accessories 230V 18W FILTERFAN LIGHT GRAY
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PF32000T12LG230
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Mount
    Rack
  • Weight
    3lbs 1.4kg
  • Series
    PF
  • Size / Dimension
    7.95Lx7.95W x 3.66 H 202.0mmx202.0mmx93.0mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Fan
  • Voltage - Input
    230VAC
  • Specifications
    Fan, AC, Square, 38 CFM
  • Height
    92.964mm
  • Length
    201.93mm
  • Width
    201.93mm