  • PE-1210CCMC102STS
PE-1210CCMC102STS
advertisement
Manufacturer No:
PE-1210CCMC102STS
HK JDW NO:
664-PE-1210CCMC102STS
Package:
Horizontal, 4 PC Pad
Datasheet:
PE-1210CCMC102STS
Description:
CMC CHIP 1000 OHM 250MA SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PE-1210CCMC102STS
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Horizontal, 4 PC Pad
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    ChipChoke™
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Filter Type
    DATA LINE FILTER
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    350mOhm
  • Current Rating (Max)
    480mA
  • Impedance @ Frequency
    1kOhm @ 100MHz
  • Height (Max)
    0.079 2.00mm