  • PE-1206CCMC102TTS
PE-1206CCMC102TTS
advertisement
Manufacturer No:
PE-1206CCMC102TTS
HK JDW NO:
664-PE-1206CCMC102TTS
Package:
Datasheet:
Description:
Ind Common Mode Choke Shielded Wirewound 1KOhm 30% 100MHz 230mA 1206 T/R